סימילאק, כאן בשבילכם

similac-icon
לוגו אבוט יצרנית סימילאק
similac-icon
similac-img

פורמולה לתינוק - איך יודעים שהוא אוכל מספיק?

החלטת להתחיל לשלב בין פורמולה לתינוק וחלב אם. איך תדעי שהתינוק מקבל מספיק מזון? הנה כמה טיפים שיוכלו לעזור לך

האכלת תינוק בבקבוק חלב

החלטת להתחיל לשלב בין חלב אם ופורמולה לתינוק? נהדר. אבל כעת, את ניצבת בפני אתגר חדש – איך ניתן לדעת שהתינוק מקבל מספיק מזון.

תינוקות שונים זה מזה בכמויות המזון שהם אוכלים, ועדיין חשוב שיאכלו את המינימום הנדרש כדי לדאוג להתפתחות תקינה ושמירה על בריאותם. כשאת מתחילה לשלב, התחילי עם סימילאק גולד המכיל את רכיב ה-HMO הקיים בחלב אם* שקיבלו עד כה רק תינוקות יונקים, ותורם להגנה חיסונית.

משהחלטת על תרכובת המזון לתינוקות (תמ"ל) המתאימה לך, והתחלת לשלב, הנה כמה טיפים שיעזרו לך לעקוב אחר המתרחש:

סיפרי את החיתולים הרטובים

הדעה הכללית גורסת שתינוקך צריך להרטיב שישה עד שמונה חיתולים ביום, עם שתי פעולות מעיים או בניסוח פחות מצוחצח – קקי. אם את מבחינה בשינוי בנתונים הללו, צרי קשר עם הרופא.

 

*HMO מסוג 'FL2, אינו מופק מחלב אם.'FL2 הוא אחד ממשפחת ה-HMO הקיימים בחלב אם.

,תינוק מונח על משקל תינוקות

עיקבי אחר המשקל

בבדיקה תקופתית ב"טיפת חלב" יבדקו שהתינוק עולה במשקל בקצב הרצוי. זכרי, עם זאת, שתינוקות אינם זהים לזה לזה, וגם קצב העלייה שלהם במשקל משתנה מאחד לשני.

שימי לב להרגלי האכילה של התינוק

שימי לב לסימני הרעב והשובע של תינוקך. תינוק שבע יראה לך שהוא כזה. האכילי את התינוק כשהוא רוצה, שימי לב לסימני הרעב כולם – האם הוא שמח לקראת הבקבוק או השד, עושה סימני מציצה עם הפה, ושם את הידיים בפה? זכרי שבכי הוא סימן מאוחר לרעב, ולעיתים נובע מסיבה אחרת.

מדדי את כמויות חלב האם והבקבוק הנצרכות

אם התינוק מקבל חלב שאוב, את מכירה את הכמויות שהוא אוכל. אבל אם את מניקה ישירות מהשד, אין דרך למדוד את הכמויות. אפשר, עם זאת, לשלוט על כמויות תחליף החלב לתינוקות: התחילי ב-60 מ"ל, פעם בשעתיים-שלוש. עם הזמן, התינוק יאכל בהפסקות גדולות יותר, וכמויות גדולות יותר.