כאן. בשבילכם. סימילאק

similac-icon
לוגו אבוט יצרנית סימילאק
similac-icon
similac-img

סימילאק גולד עם רכיב ה-HMO הקיים בחלב אם

ההשראה שלנו בייצור של סימילאק גולד הוא חלב אם עצמו. כיצד הצלחנו לחקות את הרכיב השלישי בכמותו בחלב אם? המשיכי לקרוא

אנחנו יודעות ויודעים זאת מזמן – חלב אם הוא הדרך הטובה ביותר להזין תינוק. הנקה היא אחד התהליכים המחברים ביותר בין אמא לתינוקה, ואין להתכחש לכל היתרונות התזונתיים של חלב אם. חלב אם מספק את כל חומרי המזון הדרושים להתפתחותו של התינוק, בכמות ובאיכות המיטבית לספיגתם ולניצולם בגופו. חלב אם מכיל ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו וחומצות שומן הדרושים להתפתחות וגדילה תקינה, מסייע לחיזוק ההגנה הטבעית של התינוק ומהווה מזון טבעי המותאם אישית לצרכיו של כל תינוק. לכן, בסימילאק עושים את מירב המאמצים לייצר תמ"ל המקנה יתרונות התפתחותיים כשל תינוק יונק. עבורנו חלב אם אינו מהווה תחרות – כי אם השראה.

האתגר: צמצום הפער בין תמ"ל לחלב אם

על אף שהגוף של היולדת מתוכנת לספק לתינוק חלב מרגע לידתו, לא תמיד ההנקה מסתייעת בקלות. על התינוק והאם לסגל יחד את קצב האכילה המתאים להם, להתרגל לתנוחת ההנקה, ולהגיע לאיזון. חשוב לזכור כי מה שמתאים למניקה אחת לא בהכרח מתאים לשנייה.

אחרי תקופה של הנקה בלעדית, הורים רבים בוחרים לשלב תמ"ל. בין אם ההחלטה נעשית כדי להקל על האם, לאפשר לה לחזור לעבודה, לחבר את התינוק לעוד גורמים מטפלים בחייו או מכל סיבה אחרת, לקראת השילוב נבחר סוג תמ"ל המתאים ביותר לתינוקנו, ונתחיל לעבוד על השילוב בהדרגה: בהתחלה נשלב ארוחה אחת ביום בבקבוק במשך שבוע או שבועיים, ולבסוף נגיע למצב של שתי ארוחות. בין לבין, אפשר כמובן גם לשאוב חלב אם ולהקל על הגודש.

ההמלצה הגורפת היא לבחור תמ"ל המקנה תוצאות ההתפתחותיות דומות ביותר לאלו של תינוק יונק. היום, המוצר הזה הוא סימילאק גולד המכיל את רכיב ה-*HMO ומהווה פריצת דרך מדעית בתחום תזונת התינוקות.

רכיב HMO -הנמצא בסימילאק גולד, הינו הרכיב התזונתי השלישי בכמותו בחלב אם**, וזוהי למעשה הפעם הראשונה בהיסטוריה, בה ניתן לקבלו גם בתמ"ל וגם מהנקה. היכולת להעניק את הרכיב לתינוק דרך סימילאק גולד היא פריצת דרך של טובי מדעני אבוט, יצרנית סימילאק. רכיב ה HMO תורם להגנה החיסונית של התינוק –הוא משפר את תפקודי מערכת העיכול והחיסון של התינוק, מסייע לגדילת חיידקי העיכול המשמשים כפרוביוטיקה.

סימילאק גולד עם רכיב ה-HMO, נבדקה כפורמולה מול תוצאות של תינוק יונק ונמצאה כמקנה תוצאות התפתחותיות (גדילה), עיכול, פעילות מערכת החיסון וספיגת רכיבים בדומה לאלו של תינוק יונק. היכולת שלנו לספק מוצר מתקדם זה מוכיחה לנו כי הצלחנו במשימתנו. והתוצאה שכולנו רוצים, היא תינוקות שבעים, שמחים וכמובן בריאים.

HMO* מסוג 2FL שאינו מופק מחלב אם. 2FL הוא אחד ממשפחת ה-HMO הקיימים בחלב אם.

** ללא רכיב המים