סימילאק, כאן בשבילכם

similac-icon
לוגו אבוט יצרנית סימילאק
similac-icon
similac-img

מוכנים למהפכה? התגלית המדעית שמשנה את עולם תזונת התינוקות

פריצת דרך היסטורית: מדעני סימילאק הצליחו ליצור ולהביא לעולם תמ"ל המכיל את רכיב ה-HMO שעד היום היה קיים רק בחלב אם*. איך הם עשו את זה, מה זה אומר על התמ"ל שלנו ואיך זה תורם להגנה החיסונית של הבייבי שלכם? המשיכו לקרוא

מדובר בעידן חדש בעולם התמ"לים, שמשנה את כל מה שהכרתם עד היום על תזונת תינוקות. אחרי כשני עשורים של מחקרים פורצי דרך של מדעני סימילאק, הגענו לתגלית מדעית מיוחדת במינה, כשהצלחנו לגלות את הרכיב עם HMO שהיה קיים עד כה רק בחלב אם*. התגלית המרגשת הזו מאפשרת לנו לשפר את התמ"ל שאנחנו מספקים, ולהציע להורים שרוצים את המיטב עבור תינוקם, לעבור לשלב הבא באבולוציה של תרכובת המזון לתינוקות: סימילאק גולד.

אז מה היא למעשה הבשורה של סימילאק גולד? בשלש אותיות – HMO. במילים קצת יותר מסובכות — Human Milk Oligosaccharides ובעברית – אוליגוסכרידים של חלב אם. רכיב ה- HMO הוא הרכיב התזונתי השלישי בכמותו בחלב אם (לא כולל מים) שקיבלו עד כה רק תינוקות יונקים.

.גילינו כי רכיב זה פועל ב-3 מנגנונים שונים והוא בעל השפעות בריאותיות חיוביות לאין שעור: • תורם להגנה חיסונית • מסייע לגדילה של חיידקים ידידותיים (פרוביוטיקה)• קל לעיכול.

HMO בתמ"ל? כן, כן, כן!

אחרי שלמדנו הכל על HMO, נותר האתגר החשוב ביותר: לייצר את הרכיב כך שניתן יהיה להכלילו בפורמולה מעשה ידי אדם. HMO כולל מעל ל- 100 סוגים שונים של אוליגוסכרידים, מתוכם הנפוץ ביותר הוא2’-fucosyllactose (2’-FL). ה- 2’FL מסוג HMO בסימילאק זהה בהרכבו לרכיב הקיים בחלב אם*. כעת אנחנו גאים להכריז: יש תמ"ל עם רכיב ה- 2’-FL מסוג HMO ושמו – סימילאק גולד. זהו התמ"ל המכיל HMO, ועל כן קרוב יותר מאי פעם לחלב אם*. חברת אבוט, יצרנית סימילאק, כרגיל, נמצאת בחוד החנית בכל הקשור לתזונת תינוקות, ולכן אין להתפלא שהיא זו שמביאה את הבשורה המשמחת.

שיפור ההגנה החיסונית

במחקר קליני ייחודי שנעשה על ידי אבוט, הוכח כי הזנת תינוקות בסימילאק גולד מסייעת בויסות פעולות מערכת החיסון ומראה תגובה חיסונית הדומה לזו של תינוקות יונקים. כשהוספנו את רכיב ה-HMO לסימילאק הוכחנו במחקר שהוא מקנה תוצאות התפתחותיות (גדילה), עיכול, פעילות מערכת החיסון וספיגת רכיב ה-HMO בדומה לזו של תינוק יונק.

כעת זה כבר לא סוד: סימילאק גולד הוא הסטנדרט החדש בתחום תזונת תינוקות והתמ"ל הטוב ביותר עבור תינוקות. הדרך להעניק לתינוקך פורמולה התורמת להתפתחות מערכת החיסון, סיוע לגדילת חיידקים ידידותיים (פרוביוטיקה) וקל לעיכול– עוברת לסימילאק גולד עם HMO.

HMO* מסוג 2FL, שאינו מופק מחלב אם. 2FL הוא אחד ממשפחת ה-HMO הקיימים בחלב אם.