אמא ותינוק שוכבים על המיטה ומחייכים

סימילאק: בחירה בטוחה

מדוע סימילאק היא בחירה בטוחה עבורכם ועבור תינוקכם? הכנסו לקרוא מה גילו המחקרים המובילים במדע

עלה

מדענית ומדען מביטים דרך מיקרוסקופ

תרכובת מזון לתינוקות (תמ"ל) הינה מורכבת ורגישה יותר מכל מזון אחר. על כן, ייצור תמ"ל היא מומחיות, כזו הדורשת מחקר, פיתוח ומדע מדוייק, והליך של בדיקה שבו אין מקום לפשרות. חברת אבוט מגישה לעולם כבר שנים את מוצר הדגל שלה - סימילאק. הרבה שלבים עוברים על המוצר לפני שהוא מגיע לידינו, וכולם קיימים כדי לוודא שהבחירה בסימילאק תהיה הבטוחה ביותר. מפעל הייצור הגדול ביותר לסימילאק נמצא בעיירה הפסטורלית קוטהיל שבאירלנד, השופעת בחוות בקר. המפעל שהינו בחזית המדע וקדמת הטכנולוגיה, פועל 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע ובו נאספים מידי יום כחצי מיליון ליטר חלב. חלבון החלב מעורבב עם רכיבים נוספים כגון שמנים צמחיים וחומצות שומן חיוניות, ויטמינים ומינרלים, לכדי תערובת אחידה, שעוברת פיסטור, אידוי וייבוש לאבקה. האבקה נארזת בפחיות של 900 ו-400 גרם, הנאטמות הרמטית ומוצאות את מקומן במשטחי ענק הממתינים לשיווק.

כל סדרת יצור של סימילאק עוברת מאות בדיקות שונות בטרם עזיבתה את המפעל. הבדיקות כוללות בדיקות איכות של הרכיבים ובדיקות מיקרוביולוגיות. מאוחר יותר בטרם שיווקן, אצוות הייצור נבדקות גם ע"י משרד הבריאות בישראל.

אך למעשה, הבדיקה והמחקר מלווים את סימילאק עוד הרבה לפני הייצור. סימילאק מיוצר על ידי אבוט, חברת תרופות ומוצרי בריאות בינלאומית ומובילה עולמית בפיתוח תרכובות מזון לתינוקות. כחברת תרופות ומוצרי בריאות, אבוט מבססת את פעילותה על מדע, מחקר ופיתוח. סימילאק עם למעלה מ 100 שנות ניסיון, מבוסס על מאות בדיקות מאות מחקרים רפואיים ולמעלה מ-50 שנות מחקר רפואי. הכל כדי להבטיח מוצר שהרכבו תומך בהתפתחותו התקינה ובריאותו של התינוק, שכן לא די בהימצאות הרכיבים בפורמולה, חשוב ההרכב שלה וחשוב עוד יותר איך רכיבים אלו נספגים בגוף התינוק ומשפיעים על התפתחותו.

הדמיה פרוביוטיקה

סימילאק אדבנס פלוס מכיל הרכב ייחודי הכולל:

נוקלאוטידים

נוקלאוטידים הינם רכיבים טבעיים הקיימים בחלב אם, החיוניים לפעילות כל תא בגופנו. יש להם טווח רחב של תפקידים פיזיולוגיים ומטבוליים, ותפקיד חשוב במערכת החיסון המתפתחת בקרב תינוקות.

שילוב סינביוטי

שילוב סינביוטי הינו שילוב של פרוביוטיקה מסוג B. lactis (החל משלב 2) וסיבים תזונתיים מסוג GOS, ואשר הוכח מדעית כתורם לחיזוק ההגנה הטבעית של תינוקות.

הרכב שמנים ללא שמן דקל

הרכב שמנים ייחודי, ללא שמן דקל, הוכח מחקרית כמקנה יציאות רכות יותר ובתדירות גבוהה יותר מאשר תרכובת מזון לתינוקות המכילה שמן דקל (הוכח מדעית בהשוואה לתרכובת מזון לתינוק עם וללא שמן דקל)