סימילאק, כאן בשבילכם

similac-icon
לוגו אבוט יצרנית סימילאק
similac-icon
similac-img

ראובן

ראובן
אלמנט עיצובי - מחשבון השמות של סימילאק

פירוש השם ראובן

מקור השם ראובן הוא בתורה, ראובן היה בנו של יעקב אבינו. מקור השם הוא בצירוף המילים: ראו-בן, ולכן הענקת שם זה מצביעה על הודיית ההורים, לאחר ציפייה והמתנה לבן זכר. "בְּנֵי לֵאָה בְּכוֹר יַעֲקֹב רְאוּבֵן וְשִׁמְעוֹן וְלֵוִי וִיהוּדָה וְיִשָּׂשכָר וּזְבוּלֻן."בראשית ל"ה.
עם השנים, נודע כינוי-השם המקוצר של ראובן: רובי. במקרה של נשיא המדינה לשעבר, ראובן ריבלין, ברוב המקרים היה נהוג לפנות אליו כ"רובי".

ערך נומרולוגי

הערך הנומורולוגי של השם ראובן הוא 7

ניתוח נומרולוגי

אנשים שהערך הנומרולוגי של שמם הוא 7 הם מאוד רוחניים, אמנותיים ובעלי דמיון מפותח. אלה האנשים שיימשכו למיסטיקה, לתורות הנסתר, גם לנומרולוגיה עצמה. המספר 7, כידוע, הוא מספר חשוב באמנות הסיפור, ואנשים אלו יהיו בעלי כישרון מיוחד לסיפור סיפורים, בניית נרטיב, המצאת דמויות וכל העולה בראשם הצבעוני והפרוע. ה"מחיר" על היותם רוחניים, הוא הנטייה לחלום בהקיץ, להיסחף לעולם של פנטזיות ורעיונות, להרגיש פחות בנוח בעולמות גשמיים עם חוקים ברורים. עם זאת, כשצריך - הם יודעים להיות רציניים. מס' 7 אף נוטה לאסוף סביבו אנשים פרפקציוניסטים שהכל אצלם חייב להיות מושלם, יפה, ללא רבב. הם סקפטיים מטבעם ומאוד ביקורתיים כלפי עצמם וכלפי הסובבים אותם.