כאן. בשבילכם. סימילאק

similac-icon
לוגו אבוט יצרנית סימילאק
similac-icon
similac-img

רחל

רחל
אלמנט עיצובי - מחשבון השמות של סימילאק

פירוש השם רחל

מקור השם רחל הוא בתורה. רחל היה שמה של אחת מארבעת האימהות, רעייתו של יעקב ואמם של יוסף ובנימין. דמותה של רחל מצטיירת בספר בראשית כיפת תואר. דמותה מוצגת כאם כל האימהות, הפורשת את חסותה על כל בני ישראל. שם זה מייצג אמהות, חום ונתינה אינסופית, בשילוב קרבה חזקה מאוד למסורת היהודית ואל המקורות. "יִתֵּן ה' אֶת-הָאִשָּׁה הַבָּאָה אֶל-בֵּיתֶךָ, כְּרָחֵל וּכְלֵאָה אֲשֶׁר בָּנוּ שְׁתֵּיהֶם אֶת-בֵּית יִשְׂרָאֵל". רות, ד'.
השם רחל, מהפופולריים בשמות לבנות בישראל, קיבל עם הזמן שני שמות-כינוי פופולריים אשר מקושרים אליו: 'חלי' ו'רחלי'. אמנם הם נשמעים שונה, אך משמעות השמות זהה.

ערך נומרולוגי

הערך הנומורולוגי של השם רחל הוא 4

ניתוח נומרולוגי

אנשים שהערך הנומרולוגי של שמם הוא 4, הם לוחמי צדק, על כל המשתמע מכך. הם מתעניינים במצבם של המוחלשים והסובלים מהם, ותמיד יציעו סיוע ועזרה. הם בעלי אידיאלים ואג'נדה מגובשת ולא מפחדים להקריב למען מה שהם מאמינים בו. בין אם מדובר במטרה פוליטית או בעזרה לבעלי חיים - אלו אנשים שימצאו את עצמם במאבקים חברתיים, בעבודה בעמותות, בארגונים ללא מטרת רווח ובכל מה שהם חושבים יכול לעזור למטרתם. הם חרוצים, חדורי מוטיבציה ונמרצים מאוד. בעלי ערך נומרולוגי זה ידועים במחשבה על הפרט הכי קטן, הם יסודיים בעבודתם ואין בכוונתם להמשיך אל עבר "הדבר הבא" מבלי שסגרו את כל הקצוות בדבר הקודם. הם אהובים מאוד ועל אף היותם מוקפים במעגל חברים גדול במיוחד הם תמיד יבחרו באפשרות בילוי אינטימית יותר עם בני הזוג.