כאן. בשבילכם. סימילאק

similac-icon
לוגו אבוט יצרנית סימילאק
similac-icon
similac-img

יהונתן

יהונתן
אלמנט עיצובי - מחשבון השמות של סימילאק

פירוש השם יהונתן

מקור השם יהונתן (או יונתן בכתיב חסר) הוא בתנ"ך. יהונתן היה חבר הנפש של דוד המלך, מפקד וגיבור. דמותו של יהונתן מצטיירת כדמות כריזמטית ובעלת אומץ לב נדיר. הענקת שם זה לתינוק החדש, מראה על תקוות ההורים שיגדל להיות מנהיג, חבר טוב ואדם אמיץ. "וַיְהִי כְּכַלֹּתוֹ לְדַבֵּר אֶל שָׁאוּל, וְנֶפֶשׁ יְהוֹנָתָן נִקְשְׁרָה בְּנֶפֶשׁ דָּוִד, וַיֶּאֱהָבֵהוּ יְהוֹנָתָן כְּנַפְשׁוֹ" שמואל א'.
ישנם הורים אשר מחליטים לקרוא לבנם 'יונתן', באיות חסר - אך פירוש המילה נותר בעינו. נציין גם את כינוי-הקיצור המפורסם 'יוני' שלעתים מתלווה לילדים אשר נקראים יהונתן/יונתן.

ערך נומרולוגי

הערך הנומורולוגי של השם יהונתן הוא 8

ניתוח נומרולוגי

אנשים שהערך הנומרולוגי של שמם הוא 8, הם המצליחנים של העולם. הספרה 8 מסמלת הצלחה חומרית, אבל בעצם מקושרת להצלחה מכל סוג שהוא, ואנשים אלו יהיו שאפתנים, הישגיים, חזקים מנטלית, חדורי מטרה ופרקטיים. גם כישרון היא תכונה בולטת אצלם - הם בעלי כושר ארגון גבוה במיוחד ובעלי יכולת התמודדות מרשימה עם קשיים ומשברים. הם בדרך כלל יעדיפו למצוא פתרונות בעצמם ולא להעזר בגורמים חיצוניים. אין שום מכשול שיכול לעמוד בדרך אל המטרה שלהם, הם נאמנים לסביבתם ולעצמם. בשל היותם אנשים בעלי חוסן נפשי גבוה הם לעיתים מתקשים להפגין רגשות אהבה וחיבה מחשש להימצא במקום פגיע יותר.