כאן. בשבילכם. סימילאק

similac-icon
לוגו אבוט יצרנית סימילאק
similac-icon
similac-img

אליהו

אליהו
אלמנט עיצובי - מחשבון השמות של סימילאק

פירוש השם אליהו

לשם אליהו חשיבות רבה במסורת היהודית. אליהו היה הנביא מבשר הגאולה, שעלה בסערה השמימה, ולכן שמו נקשר עם בשורות טובות וגדולות. אליהו הנביא מתואר בסיפורי המקרא כאדם יסודי וקפדן, והוא ניחן באהבה עזה, עד כדי קנאה, לאל. הענקת שם זה, מסמלת את רצונם ההורים, שהילד יגדל בעולמה של תורה. "וַיֹּאמֶר אֵלִיָּהוּ הַתִּשְׁבִּי מִתֹּשָׁבֵי גִלְעָד אֶל אַחְאָב חַי יְהוָה אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל אֲשֶׁר עָמַדְתִּי לְפָנָיו אִם יִהְיֶה הַשָּׁנִים הָאֵלֶּה טַל וּמָטָר כִּי אִם לְפִי דְבָרִי." מלכים א.
אליהו, שם פופולרי בישראל בראשית היווסדה, ידוע גם בשם הקיצור שלו 'אלי'. בשנים האחרונות, הפך פופולרי גם השם אלי בהגייתו הלועזית 'איליי'.

ערך נומרולוגי

הערך הנומורולוגי של השם אליהו הוא 7

ניתוח נומרולוגי

אנשים שהערך הנומרולוגי של שמם הוא 7 הם מאוד רוחניים, אמנותיים ובעלי דמיון מפותח. אלה האנשים שיימשכו למיסטיקה, לתורות הנסתר, גם לנומרולוגיה עצמה. המספר 7, כידוע, הוא מספר חשוב באמנות הסיפור, ואנשים אלו יהיו בעלי כישרון מיוחד לסיפור סיפורים, בניית נרטיב, המצאת דמויות וכל העולה בראשם הצבעוני והפרוע. ה"מחיר" על היותם רוחניים, הוא הנטייה לחלום בהקיץ, להיסחף לעולם של פנטזיות ורעיונות, להרגיש פחות בנוח בעולמות גשמיים עם חוקים ברורים. עם זאת, כשצריך - הם יודעים להיות רציניים. מס' 7 אף נוטה לאסוף סביבו אנשים פרפקציוניסטים שהכל אצלם חייב להיות מושלם, יפה, ללא רבב. הם סקפטיים מטבעם ומאוד ביקורתיים כלפי עצמם וכלפי הסובבים אותם.