סימילאק, כאן בשבילכם

similac-icon
לוגו אבוט יצרנית סימילאק
similac-icon
similac-img

דבורה

דבורה
אלמנט עיצובי - מחשבון השמות של סימילאק

פירוש השם דבורה

מקור השם דבורה הוא בתנ"ך. דבורה היא נביאה מקראית, הידועה גם כאחת ממושיעי ישראל בתקופת השופטים. דמותה של דבורה מצטיירת כשופטת חריפה, וכמנהיגה כריזמטית. כמו כן, הדבורה היא גם בעל חיים ממשפחת החרקים, המפיקה דבש מצוף הפרחים.
עם השנים התפתח שם-כינוי לדבורה שתפס תאוצה גם בישראל וגם מחוצה לה: דבי. הפירוש לשם דבי זהה לדבורה, שכן מהשם הזה הוא נשאב.

ערך נומרולוגי

הערך הנומורולוגי של השם דבורה הוא 1

ניתוח נומרולוגי

אנשים שהערך הנומרולוגי של שמם הוא 1, נוטים באופן טבעי לתכונות הייחודיות של המספר הזה ובעיקר: ראשוניות. אלה יהיו אנשים שעומדים תמיד בראש, שאפתנים, מקוריים, יצירתיים, כאלה שהולכים בדרך שלהם ולא על פי תכתיבי החברה. רגשית, הם ניחנים בביטחון עצמי, הערכה עצמית גבוהה ואמונה פנימית. מקצועית, הם יהיו שאפתנים ויש שגם יגידו מרפקנים. לצד זאת אפשר למצוא בהם גם מנהיגות טובה, אומץ לב ויכולת תפקוד עילאית במצבי חירום. עם זאת - אין לחשוב שאדם שמספרו הנומרולוגי הוא 1 הוא אדם שלא יודע להתפשר. היכולת להתפשר, להביע חמלה, ולהגיע לעמק השווה - היא דווקא מאפיין בולט אצל גברים ונשים עם הערך הנומרולוגי הזה. השילוב בין היותו של האדם "סוליסט" לבין ראיית התמונה הגדולה ממעוף הציפור וכישורים טובים בעבודת צוות - היא הקלף המנצח.