כאן. בשבילכם. סימילאק

similac-icon
לוגו אבוט יצרנית סימילאק
similac-icon
similac-img

דן

דן
אלמנט עיצובי - מחשבון השמות של סימילאק

פירוש השם דן

דן היה שמו של אחד מבניו של יעקב אבינו, שנקרא כך, כיוון שאמו בלהה אמרה, שאלוהים דן אותה. שבט דן הוא אחד השבטים הגדולים, מתוך 12 השבטים המוזכרים בתנ"ך. דן הוא גם שם של נחל וקיבוץ בצפון הארץ. לכן, בחירת שם זה, מצביעה על הורים המחוברים לסיפורי המקרא, וכן לנופי הארץ. "וַתֹּאמֶר רָחֵל דָּנַנִּי אֱלֹהִים וְגַם שָׁמַע בְּקֹלִי וַיִּתֶּן לִי בֵּן עַל כֵּן קָרְאָה שְׁמוֹ דָּן." בראשית ל'.
בדומה לשם דניאל, גם לשם דן נצמד עם השנים שם-הכינוי 'דני' (השמות דן ו-דניאל מופרדים במהות ובפירוש שלהם, לפיכך אין מקרים בהם השם 'דן' מתייחס ל'דניאל' וההיפך, אך השם 'דני' מיוחס לשניהם).

ערך נומרולוגי

הערך הנומורולוגי של השם דן הוא 9

ניתוח נומרולוגי

אנשים שהערך הנומרולוגי של שמם הוא 9 הם אנשים נחושים, בעלי כושר מנהיגות, אנשים שכשיש להם מטרה מול העיניים - דבר לא יכול להסיתם ממנה. רבים מהמנהיגים והמהפכנים הגדולים בהיסטוריה מתהדרים ב-9 כמספר הנומרולוגי של שמם ונעזרו בתכונות שהמספר מביא איתו כדי להתקדם בחיים. יש להם כישרון מולד לסחוף אחריהם אחרים, לנאום, לשלהב - שילוב של כריזמה, יכולת וורבלית גבוהה ואמונה פנימית יוקדת בנושאי שעליהם הם מדברים. הם אוהבים את כולם ורוצים להנהיג מספר גדול של אנשים - אבל לאלה שקרובים אליהם וחיים איתם באיניטימיות, יש להם מקום מיוחד בלב. החברות היא ערך עליון עבורם, לעולם לא יבגדו או ישקרו לחבריהם הטובים, ויעשו הכל כדי לנהוג ביושר ובהגינות.