סימילאק, כאן בשבילכם

similac-icon
לוגו אבוט יצרנית סימילאק
similac-icon
similac-img

אברהם

אברהם
אלמנט עיצובי - מחשבון השמות של סימילאק

פירוש השם אברהם

מקור השם אברהם הוא בתנ"ך, אברהם הוא דמות מקראית מספר בראשית. הוא הצטווה על ידי אלוהים לעזוב את מולדתו ולהגיע לארץ כנען. אברהם מתואר במקורות כדמות רוחנית, שהפליאו בשבחה: "כָּל מִי שֶׁיֵּשׁ בְּיָדוֹ שְׁלשָׁה דְבָרִים הַלָּלוּ, עַיִן טוֹבָה, וְרוּחַ נְמוּכָה, וְנֶפֶשׁ שְׁפָלָה, מִתַּלְמִידָיו שֶׁל אַבְרָהָם אָבִינוּ..." מסכת אבות פרק ה'.
השם אברהם, שעדיין נפוץ בישראל בימינו אנו על-אף היותו אחד השמות העתיקים בעברית, ידוע גם בשם-הכינוי המקוצר "אבי", אשר שגור בפי ישראלים רבים.

ערך נומרולוגי

הערך הנומורולוגי של השם אברהם הוא 5

ניתוח נומרולוגי

אנשים שהערך הנומרולוגי של שמם הוא 5 תמיד מחפשים ורודפים אחר החופש. הם נפשות חופשיות אמיתיות, שלא יכולות להיות כלואות לזמן רב מדי - לא בכלוב פיזי, אבל גם לא בכלוב רגשי. הנפש שלהם נמשכת אל החירות, תחושת השחרור מהכבלים והיכולת לעשות כל דבר ולהיות מופתעים בכל פעם מחדש. זה גורם להם לאהוב שינויים, להיות הרפתקנים, לטייל הרבה בעולם, לא להתחייב למסגרת אחת אלא להגדיר לעצמם את המסגרות שמתאימות להם בכל רגע נתון. בעולם המקצועי, ניתן למצוא אנשים כאלה בתפקידים של מדריכי טיולים או עיתונאים פרילנסרים, ולא כשכירים באותה חברה במשך שנים ארוכות. זו הנאה גדולה להיות איתם, הם מעוררי השראה ובלתי ניתנים לאילוף ודיכוי.