סימילאק, כאן בשבילכם

similac-icon
לוגו אבוט יצרנית סימילאק
similac-icon
similac-img

סימילאק: בחירה בטוחה

מדוע סימילאק היא בחירה בטוחה עבורכם ועבור תינוקכם? הכנסו לקרוא מה גילו המחקרים המובילים במדע

מדענית ומדען מביטים דרך מיקרוסקופ

תרכובת מזון לתינוקות (תמ"ל) הינה מורכבת ורגישה יותר מכל מזון אחר. על כן, ייצור תמ"ל היא מומחיות, כזו הדורשת מחקר, פיתוח ומדע מדוייק, והליך של בדיקה שבו אין מקום לפשרות. חברת אבוט מגישה לעולם כבר שנים את מוצר הדגל שלה – סימילאק. הרבה שלבים עוברים על המוצר לפני שהוא מגיע לידינו, וכולם קיימים כדי לוודא שהבחירה בסימילאק תהיה הבטוחה ביותר. מפעל הייצור הגדול ביותר לסימילאק נמצא בעיירה הפסטורלית קוטהיל שבאירלנד, השופעת בחוות בקר. המפעל שהינו בחזית המדע וקדמת הטכנולוגיה, פועל 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע ובו נאספים מידי יום כחצי מיליון ליטר חלב. חלבון החלב מעורבב עם רכיבים נוספים כגון שמנים צמחיים וחומצות שומן חיוניות, ויטמינים ומינרלים, לכדי תערובת אחידה, שעוברת פיסטור, אידוי וייבוש לאבקה. האבקה נארזת בפחיות של 900, 700 ו-400 גרם, הנאטמות הרמטית ומוצאות את מקומן במשטחי ענק הממתינים לשיווק.

כל סדרת יצור של סימילאק עוברת מאות בדיקות שונות בטרם עזיבתה את המפעל. הבדיקות כוללות בדיקות איכות של הרכיבים ובדיקות מיקרוביולוגיות. מאוחר יותר בטרם שיווקן, אצוות הייצור נבדקות גם ע"י משרד הבריאות בישראל.

אך למעשה, הבדיקה והמחקר מלווים את סימילאק עוד הרבה לפני הייצור. סימילאק מיוצר על ידי אבוט, חברת תרופות ומוצרי בריאות בינלאומית ומובילה עולמית בפיתוח תרכובות מזון לתינוקות. כחברת תרופות ומוצרי בריאות, אבוט מבססת את פעילותה על מדע, מחקר ופיתוח. סימילאק עם למעלה מ 100 שנות ניסיון, מבוסס על מאות בדיקות מאות מחקרים רפואיים ולמעלה מ-50 שנות מחקר רפואי. הכל כדי להבטיח מוצר שהרכבו תומך בהתפתחותו התקינה ובריאותו של התינוק, שכן לא די בהימצאות הרכיבים בפורמולה, חשוב ההרכב שלה וחשוב עוד יותר איך רכיבים אלו נספגים בגוף התינוק ומשפיעים על התפתחותו.

הדמיה פרוביוטיקה

סימילאק גולד מהווה פריצת דרך מדעית בתזונת תינוקות בזכות הרכב ייחודי הכולל את ה- HMO *. HMO, הרכיב השלישי בכמותו בחלב אם** (מתוך הרכיבים המוצקים), מאפשר לייצר מערכת חיסון חזקה ובריאה לתינוק:

תורם להגנה חיסונית

מסייע לגדילה של חיידקים ידידותיים (פרוביוקטיה)

קל לעיכול

 

*HMO מסוג 'FL2, אינו מופק מחלב אם.