כאן. בשבילכם. סימילאק

similac-icon
לוגו אבוט יצרנית סימילאק
similac-icon
similac-img

סימילאק מבית אבוט -מי אנחנו?

כיצד חברת החלב הקטנה הפכה לחברת תרופות ומוצרי בריאות מהגדולות בעולם? הנה הסיפור המלא

תינוק שותה בקבוק חלב

“סימילאק" – שם שהפך למטבע שגור בכל כך הרבה בתים, אבל מה אתם באמת יודעים עלינו? הסיפור של סימילאק מתחיל לפני למעלה מ-125 שנה, ב-1888 כשד"ר וואלאס קלווין אבוט, רופא צעיר משיקגו, בעל בית מרקחת החל לייצר תרופות מבוססות מדעית במטרה לשפר את איכות חייהם ובריאותם של החולים. תחת הנהגתו של דר' אבוט, הוקמה החברה והיתה ממיסדי הפרקטיקה המדעית של בתי מרקחת. עם השנים אבוט הרחיבה את עסקיה לתחומי מחקר חדשים ולתחומים גאוגרפיים חדשים, במטרה לענות על צרכים רפואיים גלובאליים.

ב-1903 – חברת "מורס ורוס" לחלב נוסדה בארצות הברית, ושני עשורים לאחר מכן – פותחה הפורמולה הראשונה לתינוקות על בסיס חלב – "סימילאק". סימילאק איפשרה לאמהות בחירה- כיצד הן רוצות להזין את תינוקן והמוצר הפך נפוץ בכל המדינה. סימילאק המשיכה להציע מוצרים חדשים לאימהות כשהציעה את התמ"ל הנוזלי הראשון ואת התמ"ל הראשון המועשר בברזל.

בשנת 1964, התמזגה חברת "מורס ורוס" עם "מעבדות אבוט" תחת החברה "אבוט". אבוט, ממשיכה לספק להורים אפשרויות שונות להזנת התינוקות- כגון תמ"ל היפואלרגני או על בסיס סויה ופיתחה פתרונות תזונתיים המותאמים לצרכים שונים על מנת לתמוך בגדילתם של תינוקות וילדים.

 

מיקרוסקופ ומבחנות

כיום, חברת אבוט, ממוקמת בפרבריה הצפוניים של שיקגו, אילנוי שבארצות הברית, ומספקת מוצרי ושירותי בריאות לתושביהן של 160 מדינות. מלבד סימילאק, אנו עוסקים בפיתוח, ייצור ושיווק של תרופות, טכנולוגיות, מוצרים ושירותים חדשניים, למניעה, אבחון, טיפול וריפוי מגוון רחב של מצבים רפואיים.

אנו מפעילים יותר מ- 100 מתקני מכירות, ייצור, הפצה, מחקר ופיתוח ברחבי העולם, על מנת להיות נגישים ללקוחותינו.

והנה עוד כמה נתונים מעניינים: כ- 103,000- זו כמות העובדים שאבוט מעסיקה ברחבי העולם, בהם כ-7000 מדענים. 1973- השנה בה סימילאק החל להיות משווק בישראל.

אבוט הינה מובילה עולמית במדע, חקר ופיתוח בתחום התזונה. במעבדות החדישות שלנו חוקרים בעלי ניסיון רב שנים פועלים מידי יום לפיתוח מוצרים פורצי דרך וביצוע מחקרים קליניים בתחום התזונה האנושית. המתקנים ותהליכי הייצור של אבוט, שאיכותם ידועה ברמה עולמית, לצד מסירותה של החברה לאיכות ולבטיחות, זיכו את אבוט באמונם של לקוחות ברחבי העולם.